Bayilik

Bayimiz Olmak İster misiniz?

Çiğ Köfte Bayiliği

Bir hafta içerisinde kendi işinizin patronu olun. Lezzetimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgi sayesinde her gecen gün daha da büyüyoruz. Adıyaman Çiğ Köfteci İbrahim Usta ailesi olarak bayilerimiz aracılığı ile hizmet vermekteyiz. Sizlerde bu büyük ailenin bir parçası olmak, güvenli yatırım yapmak istiyorsanız sitemizden çiğ köfte bayilik şartlarımıza bakabilir, bayilik formumuzu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayisi Dükkan Seçimi
İyi bir çiğ köfte bayisi olmanın ilk şartı, yaya trafiğine yakın ve 15 – 40 metrekare arası bir dükkan yeterlidir. Ayrıca çevresinde; cafe, internet cafe, kıraathane, fırın, berber, hastane, askeriye, üniversite gibi kurumlardan en az birkaç tanesinin bulunması işinizi son derece kolaylaştıracaktır. Bu şartlar, Adıyaman Çiğ Köfteci İbrahim Usta ailesinin uzun yıllarda kazandığı tecrübe sayesinde ortaya çıkan ve sizin hedeflerinize ulaşmanızı garanti altına alan deneyimlerden oluşmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun bir iş yeri bulduysanız tek yapmanız gereken bizi aramak.İşte bizim ailemizin bir parçası olmak, Çiğ Köfte Bayisi olmak bu kadar kolay.

 • Açılacak bayi, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu işlek bir noktada olmalıdır.
 • İsim hakkı bedeli tarafınızdan talep edilmemektedir.
 • Açılacak olan bayinin kurulum giderleri bayi tarafından karşılanacaktır
 • Firma ile bayi arasında yapılacak olan her iki tarafın çıkarlarını koruyan bayilik sözleşmesi yapılacaktır.
 • Firmamızca belirlenmiş olan konsepte uygun olarak kurulacak bayinin kurulum aşamasında tarafımızca yönlendirileceksiniz.
 • Yazılı ve görsel medyada yayınlacak olan her türlü reklam giderleri ile ilgili olarak bayiden herhangi bir katılım payı ya da ücret talep edilmeyecektir.
 • Faaliyete girecek olan bayide çalışacak olan personel açılış öncesi eğitime tabi tutulacak ve daha sonraki aşamalarda firmamız tarafından gerekli teknik bilgi ve destek verilecektir.
 • Ürünlerimiz üretim tesislerimizden bayiye ulaşıncaya kadar hijyenik ortamlarda vakumlu ambalajlar ile tarım ve köy işlerinin izni dahilinde tarafınıza sevk edilecektir.

Adıyaman Çiğ Köfteci İbrahim Usta Bayisi Olmanın Avantajları:

 • Adıyaman Çiğ Köfteci İbrahim Usta, başlangıçta bayilik sahibine geniş bir eğitim ve destek verecektir.
 • Bayiliklerin devamlılıkları ve başarılarının arkasındaki en büyük sebep; iş modelinin hali hazırda çalışır durumda olmasıdır. Sadece isim veya marka olması değil, iş modelinin kendisi bu bayiyi başarılı kılmaktadır.
 • Birçok bayilik modeli iyi sermayelerle kurulmuştur dolayısıyla da yüksek ayakta kalma oranlarına sahiptir. Birçok başlangıç girişimi bu lükse sahip değildir. Bayilik işine giren yatırımcılar, genellikle o işe girebilmek için gerekli maddi yeterliliklere sahiptirler.
 • Bir bayiye sahip olduğunuzda, tedarikçilerinize karşı belirli bir pazarlık gücünüz olacaktır. Bağımsız, yeni bir girişim sahibi, bu tarz bir güce veya lükse sahip olmayacaktır.
 • Bir bayi işine girdiğinizde , işiniz yalnız değildir. Problemleriniz veya sorularınız olduğunda biraz tavsiye ararsınız. Hangi bayilik işine girerseniz girin, size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacak yüzlerce insanla muhatap olacaksınız. Birçok büyük bayilik firması ayrıca bireysel eğitim ve destek de vermektedir.

Detaylı Bilgi İçin İbrahim Şükrü TOSUN Tel No: 0532 782 26 56